AXIS

BEKLENTİLERİNİZE UYGUN AYRICALIKLI ULAŞIM

Güven, konfor, hız ve özen…

VIP ulaşım ve danışmanlık çözüm merkezi Axis, ayrıcalıklı ulaşımda; profesyonel ve deneyimli ekibi yüksek teknolojiye sahip son model araçları ve beklentileri tam anlamıyla karşılayan yaklaşımıyla İstanbul, Bodrum ve Antalya’da hizmet veriyor.

Axis’nin;

profesyonelliği ve deneyimi, “güvenli ulaşım”ı,lüks ve konfor detayları “ayrıcalıklı, elit” hizmetleri,teknolojisi ve uzman ekibi ise “hızlı ve akılcı ulaşım çözümleri”ni hayata geçiriyor.

BEKLENTİLERİNİZİ TAM KARŞILAYACAK ÖZEL ARAÇLAR

Tamamı son model niteliği taşıyan lüks araçlarımızdan ihtiyaçlarınıza ve seyahat programınıza en uygun olanı Axis Mundi’nin özel teminatıyla sorunsuz bir şekilde kiralayabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra istediğiniz aracın rengine dahi siz karar verirsiniz. Beklentilerinizi tam karşılayan, sorunsuz bir yolculuğa merhaba diyebilirsiniz. 

ŞOFÖR VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Yolculuğunuzdan ne beklediğinizi anlatın, biz gerçekleştirelim.

Axis Mundi’nin tamamı çok dil bilen deneyimli ve uzman ekibi, 4 saat ile 24 saat arasında değişen özel paket programlarımızda hizmet verir. Seyahatiniz sırasında mutlaka gitmek istediğiniz bir konser biletinin temininden tutun, ziyaret etmek istediğiniz özel bir müzeye ulaşım ve rehberlik servisine kadar istediğiniz tüm detayların karşılığını Axis Mundi’de bulabilirsiniz

LÜKS TRANSFER SERVİSLERİ

Beklentiniz sadece güvenli transferse, karşılığı Axis Mundi’de.

Standart bir taksi hizmetinin çok ötesinde, son model lüks araçlar ve profesyonel şoför tarafından dilediğiniz yere transferiniz gerçekleştirilir. Rezervasyonunuzda belirlenen sabit ücretin dışında herhangi bir sürprizle karşılaşmanıza izin verilmez. Havaalanı transferleri başta olmak üzere tüm etkinlik transferleriniz için Axis Mundi’ye güvenebilirsiniz.

BEKLENTİLERİNİZ NE KADAR YÜKSEKSE O KADAR SINIRSIZ HİZMET AXIS MUNDI’DE

Havalimanında selamlama ve transfer, sürücülü lüks araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra; özel turlar, gezi turları, profesyonel lisanslı rehberler ile İstanbul dışı turlar ve dilerseniz helikopter, özel jet ve yat kiralama hizmetleri de Axis Mundi’nin VIP Ulaşım ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında yer alır.

TEKNOLOJİ VE DENEYİMLE GELEN HIZLI VE AKILCI ÇÖZÜMLER

YÜKSEK DONANIM VE KONFORA SAHİP

ARAÇLARLA BEKLENTİLERİNİZİ YÜKSELTİN.

  • 7/24 aktif çalışan rezervasyon sistemi
  • Anında yanıt veren müşteri hizmetleri
  • Son dakika program değişikliklerine uygum sağlayabilen esnek çalışma sistemi
  • Tamamı çok dilli, rehberlik ve konuk iletişimi konusunda eğitim sertifikalı seçkin personel
  •  En yeni ve en lüks modeller